Facebook
Dla Panów
promocje

SPA SENSE SKEYDOR
Relaks dla ciała i umysłu

zobacz więcej >

nowości

Osocze bogatopłytkowe "Vampire Lifting"
zobacz więcej >

polecamy

Lotion P50
Kosmetyk wszech czasów!

zobacz więcej >

prezent

Podaruj wyjątkowy prezent
BON PODARUNKOWY

zobacz więcej >

h_o_nas.png
line

SENSUAL to nowoczesne i przyjazne miejsce w centrum Rybnika, które powstało z myślą o ludziach, którzy pragną poprawić swoją urodę dzięki najnowszym odkryciom nauki.

W przyjaznej i miłej atmosferze oferujemy pełen wachlarz zabiegów kosmetycznych ciała i twarzy dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.Wykonujemy masaże, które pozwalają cieszyć się zdrowiem, piękną cerą i sylwetką oraz dobrym samopoczuciem.

Odłóż więc na chwilę codzienność i pozwól nam zadbać o siebie.

W wyjątkowym wnętrzu salonu SENSUAL oferuje naukowo potwierdzone zabiegi kosmetyczne z zakresu odmładzania skóry, zaawansowane technologicznie metody modelowania sylwetki, najnowsze osiągnięcia laseroterapii, jak również chwile wyciszenia i regeneracji podczas zabiegów pielęgnacyjnych marki Skeyndor.

Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych, sprawdzonych oraz skutecznych w działaniu i najwyższej jakości kosmetykach.

Obecnie, oprócz zabiegów kosmetycznych i dermatologii estetycznej, w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż kosmetyków oraz wykonywanie makijaży okolicznościowych.

Nasza praca jest naszą pasją, mierzoną zadowoleniem odwiedzających nas Klientów i możliwością rozwoju.

W naszym budynku poza gabinetami kosmetycznymi salonu SENSUAL Andżelika Czogała znajduje się strefa fryzur "Fabryka Włosa i Koloru" oraz profesjonalne studio dłoni i stóp ARKADIA Roksana Kąkol.

Serdecznie zapraszamy!

created by strony internetowe code13